Kanada ILAC

ILAC DİL OKULLARI KANADA

ILAC, UNESCO’ya göre dünyadaki en güzel, güvenli ve yaşanılır şehirlerinden ikisi olarak gösterilen ve Kanada’nın en büyük iki şehri olan Toronto & Vancouver ’da bulunmaktadır.

Toronto yaklaşık 6 milyon nüfusuyla Kanada’nın İngilizce konuşulan en büyük yerleşim yeridir. Dünyanın da en kozmopolit ve düzenli şehirleri arasında ön sıralarda yerini alır. Kanada’nın ticaret, eğitim ve turizm alanında en popüler şehridir.

ILAC, 15 yılı aşan deneyimiyle Kanada’nın lider eğitim kurumları arasında yerini almış, birçok kuruluş tarafından tanınmış ve bu kuruluşlar tarafından çeşitli ödüllere aday gösterilmiştir.

- 2011 yılında Toronto’nun en iyi dil okulu;
- Study Travel Magazin tarafından 5 yıl süreyle Kuzey Amerika’nın en iyi dil okulu;
- Top Choice Awards tarafından 6 yıl süreyle en iyi Üniversite hazırlık programı;
- Consumer Choice Awards tarafından 2012 – 2013 yıllarının en iyi dil okulu;
- Agents Awards of Turkey tarafından 2013 yılının en iyi dil okulu;
- 50 Best Managed Companies in Canada listesinde 2011 yılında yer almıştır. 
- Sınıflar ortalama 10 – 12 kişiliktir.
- ILAC 18 İngilizce dil eğitimi seviyesi sunar.
- Seçilebilecek 10’dan fazla seçmeli ders.
- Yüksek kalite standartlarını yakalanabilmesi için, homestay aileleri her ay denetlenmektedir.

İş İngilizcesi: İş İngilizcesi programları haftalık 30 - 38 saatlik yoğun kurslardan oluşmakta ve her eğitim dönemi en az 2 hafta sürmektedir. Öğrencilerin dil seviyelerine göre sunulan kurslar şöyledir;

Level10 (Pre-Advanced) seviyesinde ki öğrenciler; 12 hafta İş İngilizcesine giriş kursu
Level12 (Advanced) seviyesinde ki öğrenciler; 12 hafta İleri İş İngilizcesi kursu

CO-OP ve Staj Programlarına alternatif olarak ILAC College tarafından sunulmakta olan Service Excellence for Business diploma programı altında öğrencilere 24 hafta boyunca ağırlıklı olarak Business English ve Customer Service, Sales, Hotel Management, Event Planning gibi alanlarda eğitim verilip, sonrasında Practicum (Uygulama) başlığı altında da 24 haftaya kadar ilgili alanlarda maaşlı çalışma fırsatı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın...

Üniversite Yerleşim Programları: ILAC ’ın öğrenci tercihlerine göre uyarlanabilir eğitim programları müfredatı Kanada’daki 35 üniversite ve kolej tarafından tanınmakta olup öğrencilere kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansını vermekte ve eğitimleri süresince ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. ILAC ta dil eğitimine gidecek öğrenci anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

Gençlik Programı: Yaz aylarında 12- 17 yaş aralığında öğrencilere 20-30 saat aralığında dil eğitimi ve aktivite paketleri, üniversite hazırlığı yapan öğrenciler için ise Sınav hazırlığı programları ve akademik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şubeler:

 • Toronot
 • Vancouver

Sunulan Programlar:

 • General English
 • Cambridge FCE,CAE&CPE
 • Business English
 • TOEFL Preparation
 • IELTS Preparation
 • University Pathway
 • GAP YEAR
 • ILAC + VFS English for Creative Arts
 • Young Adult Programs (Ages 15-18)