ERASMUS+STAJ

TWİN GRUP ERASMUS+ STAJ PROGRAMI


25 yılı aşkın bir süredir, değerli bir deneyim kazanmalarına yardımcı olmak için dünyanın her yerinden bireyler bize güvenmektedir. Birleşik Krallık Hükümeti ile birlikte çalışarak, Birleşik Krallık'taki binlerce insanın istihdam edilebilirliğini iyileştiriyoruz. Bunu başarmak için uluslararası stajyerlerimiz için de kullandığımız geniş bir işveren ağına sahibiz. Ağımızı yalnızca binlerce öğrenciye yerleştirme sağlamak için kullanmakla kalmadık, aynı zamanda Study Travel Magazine'in Süperstar İş Deneyimi Sağlayıcısı ödülüne de layık görüldük. Amacımız, ister birkaç hafta ister birkaç ay için olsun, size hem kariyer geliştirici hem de keyifli bir staj imkanı sunmaktır. Birleşik Krallık, İrlanda veya İspanya'da bizimle birlikte olduğunuz süre boyunca, konaklama ve havaalanı transferlerinden öğrenci destek hattımıza 7/24 erişime kadar ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlıyoruz.


KONUMLARIMIZ

Birleşik Krallık, İrlanda ve İspanya'daki büyüyen ekonomilerden yararlanarak Twin'i seçen stajyerler için ilham verici, ödüllendirici ve keyifli deneyimler yaratıyoruz. Uluslararası işletmeler için ana merkezler olarak bu ülkeler, iş arayan binlerce kişiye fırsatlar, iş deneyimi ve çalışmak için geniş bir sektör seçeneği sunar.

• Birleşik Krallık - Londra ve Eastbourne (güney kıyısı)

• İrlanda - Dublin

• İspanya - Valensiya

İŞ ALANLARI

Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
Hem siz hem de ev sahibi şirket, yerleşiminizden yararlanabilir. Size kaliteli bir staj fırsatı sunmak için İngiltere, İrlanda ve İspanya'da çeşitli sektörlerde 2000'den fazla şirketten oluşan genişleyen bir ağımız var. Çok çeşitli endüstrilerde staj imkanı sunarken, daha benzersiz ve özel yerleştirme talepleri olanlara başarılı bir şekilde yardım etme konusunda sağlam bir geçmişe sahibiz.

Yer verdiğimiz sektörlerden bazıları:
• Mimari
• Bilgisayar ve BT
• Mühendislik
• Olay yönetimi
• Finans
• Moda
• Genel Yönetici
• Ağırlama
• İnsan kaynakları (İK)
• Kanun
• Pazarlama
• Makine Mühendisliği
• Halkla İlişkiler ve reklamcılık
• Emlak
• Perakende
• TEFL
Tercih ettiğiniz sektör belirtilmemişse gereksinimleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.


ULUSLARARASI STAJIN FAYDALARI

İşverenleri gerçekten etkileyen becerileri kazanın:
Yabancı bir iş piyasasında becerilerinizi geliştirmek, işverenlerin son derece etkileyici bulduğu bir şeydir ve CV'nize harika bir katkı sağlar.
Sosyal becerilerinizi geliştirin:
Dünya hakkındaki farkındalığınızı ve iş arkadaşlarınızla günlük olarak güvenle etkileşim kurma yeteneğinizi artırın.
Uluslararası bir profesyonel ağ geliştirin:
Farklı kültürlerin genellikle durumlarla başa çıkmanın başka yolları vardır. Küresel meslektaşlar ve mentorlar ağınızdan öğrenebilirsiniz.
Dil becerilerinizi geliştirin:
Yerel kültürle iç içe olmak, konuşma becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur. İş deneyiminizi Londra, Dublin veya Eastbourne'daki Twin English Center'larımızdan birinde eğitimle birleştirerek, yerleştirmeden önce İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

PAKETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Tüm stajlarımız şunları içerir:
• Yerleşim eşleştirme hizmeti
• İndüksiyon/yerleşik
• 7/24 acil destek
• Bilgi ve rehberlik için ikiz iletişim
• Programın tamamlanmasına ilişkin sertifika
• İşverenden referans

Farklı programlar ek hizmetler içerebilir.

İNGİLTERE - LONDRA STAJ PROGRAMLARI (2-24 HAFTA)

Küresel olarak altıncı en büyük ekonomi olarak sıralanan Birleşik Krallık, önde gelen şirketlerde yurt dışında staj yapmak isteyen öğrenciler için her zamankinden daha fazla önde gelen bir destinasyondur. Zengin tarihi, çeşitli kültürü ve keşfedilecek çeşitli yer işaretlerini deneyimlemekten bahsetmiyorum bile.


Ödüllü iş deneyimi ekibimiz, Avrupa'nın her yerinden öğrenciler için Londra'da staj organize etme konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Brexit sonrası bunları sunmaya devam edeceğiz.
hem AB hem de AB üyesi olmayan vatandaşlar için fırsatlar. Bu nedenle, Londra'da kaliteli bir iş deneyimi yerleşiminin keyfini çıkarmaya devam edebileceğinizi söylemekten memnuniyet duyuyoruz.

İNGİLTERE STAJI İÇİN ARANAN ŞARTLAR:

Tier 5 GAE Bunac Vizesi. Bu vize, aşağıdaki kriterleri karşılayan öğrenciler için geçerlidir:
• Geçerli bir pasaporta sahip herhangi bir uyruk
• 18 yaş+
• Tam zamanlı lisans düzeyinde bir öğrenci olmak veya mezuniyetinin üzerinden 2 yıl geçmemiş olmak
• 6.0 veya üzeri IELTS puanına sahip olmak
• Asgari miktarda fon kanıtı gösterebilme
£ 1270 (İngiltere göçmenlik şartı)

Brexit Sonrası Staj

Brexit pek çok şeyi değiştirmiş olabilir, ancak neyse ki İngiltere'de profesyonel bir iş deneyimi yaşamaya devam edebilirsiniz. Stajınıza ulaşma süreci sadece biraz farklıdır. Ancak, Londra Staj programına erişmenizi sağlayacak çeşitli vizeler vardır.

 • Öğrenci Vizesi (Eski adıyla Üniversite Öğrencileri için Tier 4 vizesi) İngiltere'de üniversite öğrencisi olarak okuyorsanız, Öğrenci Vizesi kapsamında aldığınız çalışma hakları nedeniyle Twin ile yaz stajı yapabilirsiniz. Bu vize, dönem boyunca haftada 20 saate kadar çalışmanıza veya dönem tarihleri dışında tam zamanlı bir staj yapmanıza olanak tanır.
 • Tier 5 GAE Ecorys (Erasmus+) Vizesi Erasmus+ projesi kapsamında finanse ediliyorsanız, yine de Birleşik Krallık'ta staj yapabilirsiniz. Ecorys, Erasmus+ için Birleşik Krallık Ulusal Ajansıdır ve adaylara Tier 5 sponsorluk hizmetlerini kullanarak size hiçbir ücret ödemeden sponsor olabilirler - başvuru sahibine


İngilizce ve Gönüllülük Programı

Yeni “Standart Ziyaretçi vizesi” (eski Kısa süreli Eğitim vizesinin yerine geçer) Birleşik Krallık'a seyahat eden tüm uyruklara 30 güne kadar (altı hafta) kayıtlı bir hayır kurumunda gönüllülük deneyimine katılma hakkı verir. Dolayısıyla, Brexit sonrası Birleşik Krallık'ta bile, İngilizce dil becerilerinizi profesyonel bir ortamda geliştirmeniz için hala harika fırsatlarımız var. Twin, öğrencilere varışta AB vatandaşlarının Birleşik Krallık'a girişine izin veren bir çalışma davet mektubu sağlayacaktır. AB üyesi olmayan öğrenciler bu mektubu vize başvurularını desteklemek için kullanabilirler.

Neden Gönüllülük?

Mevcut vize düzenlemelerini karşılayan çok yönlü iki programı bir araya getirdik. Gönüllülük Deneyimini İngilizce dersleriyle birleştirirler, böylece İngilizce öğrenebilir ve profesyonel bir ortamda yeni becerilerinizi uygulayabilirsiniz.

Gönüllülüğün gelecekteki kariyer seçenekleriniz için birçok faydası olabilir ve bu da onu dikkate almaya değer kılar. Pratik deneyim kazanmanın ve özgeçmişinizi geliştirmenin harika bir yoludur ve sizi gelecekteki işverenler için daha çekici hale getirir. İngilizce kurslarını gönüllülük ile birleştirerek yeni arkadaşlar edinebilir ve özgüveninizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca iletişim, müşteri hizmetleri, ekip çalışması ve problem çözme becerilerinizi de artıracaksınız.

İletişim becerilerinizi geliştirmek için Genel İngilizce kursunu kayıtlı bir hayır kurumunda gönüllülükle birleştirin.

GÖNÜLLÜK PAKETLERİMİZ:

 • İngilizce ve Gönüllülük Deneyimi

1-6 hafta

Londra ve Eastbourne'da mevcuttur ve sabah kursunda Genel İngilizce'yi ve ardından yerel bir yardım mağazasında, spor etkinliğinde veya sanat festivalinde gönüllü olarak yardımcı olan bir deneyimi içerir.

 • İngilizce ve Gönüllülük

1-18 hafta

Sabah kurslarında Genel İngilizcenizi aldıktan sonra, Londra'da kayıtlı bir hayır kurumunda Yönetim, Pazarlama, Hesaplar veya Fon Toplama alanlarında çalışacaksınız.

ARANAN KOŞULLAR:

 • 16 yaş+
 • Minimum İngilizce seviyesi: Orta Düzey Öncesi (A2) veya üzeri
 • Lütfen unutmayın: Bazı yerleşimler özel deneyim gerektirebilir

İRLANDA - DUBLİN STAJ PROGRAMLARI (4-26 HAFTA)

Dublin'de bulunan stajlarımız, yeni mezunlar için seçtiğiniz alanda ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz deneyimi elde etmeleri için harika bir fırsattır. Dublin'de Twin aracılığıyla Staj yaparak, büyüleyici ve kültürel açıdan benzersiz bir ülkede yaşarken deneyim kazanabilir ve İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Yurtdışında başarılı bir şekilde çalışmak, bağımsız ve yetenekli bir birey olarak büyümenize ve olgunlaşmanıza yardımcı olabilir. İrlanda'da bunu yapmak, misafirperverliği ve samimi ortamıyla tanınan bir ülkeye gelmek anlamına gelir. Uluslararası ticaret yapan birçok şirket, İngilizce'yi seçtikleri iletişim dili olarak kullanır. Bu nedenle, güçlü İngilizce becerileri dünya çapındaki iş piyasasında oldukça arzu edilir ve İrlanda'yı iş deneyimi kazanmak için mükemmel bir seçim haline getirir.

İŞ DENEYİMİ: Kariyer hedeflerinize ulaşmanız için size doğru stajı bulmak için tüm sektörlerden bir şirket ağımız var.


FIRSATLAR: Yerleştirmeden önce İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Dublin İngilizce Merkezimizde sunduğumuz kurslara bir göz atın. Stajlar iş başında eğitim sağlar. Bu daha uzun staj fırsatı, size gerçek iş sorumlulukları ve son teslim tarihleriyle ilgili daha fazla bilgi sağlar. Seçtiğiniz kariyer yolunu keşfetmenize ve mevcut becerilerinizi ve bilginizi keskinleştirmenize izin vererek en uygun pozisyona yerleştirilmenizi sağlayacağız. Çoğu yerleşimin minimum süresi dört haftadır, böylece İrlanda'da geçirdiğiniz zamandan gerçek bir değer kazanabilirsiniz.

ARANAN KOŞULLAR:

 • 16 yaş ve üzeri
 •  Minimum İngilizce seviyesi: Orta (B1) veya üzeri

İSPANYA VALENCİA STAJ PROGRAMLARI (6 - 26 HAFTA)

Gerçek dünya deneyiminiz yoksa ancak kariyer basamaklarını tırmanmak istiyorsanız, Valencia'daki uzun süreli stajlarımız mükemmeldir. Mesleki deneyiminizi geliştirebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, yeni bir dil öğrenebilir ve yeni bir kültür keşfedebilirsiniz. Dijital pazarlama ve sosyal medya, yönetim, misafirperverlik, müşteri hizmetleri, turizm ve TEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi) dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde mevcut olan stajlarla, herkesin kariyerine başlaması için bir fırsat var. Valencia, yaşam tarzından ve uygun yaşam maliyetinden yararlanmak isteyen uluslararası öğrenciler ve profesyoneller için hızla tercih edilen bir yer haline geliyor.

SEKTÖRLER: Lütfen hangi sektörde staj yapmayı umduğunuzu bize bildirin; muhtemelen bu sektörlerdeki işletmelerle çalışıyoruz ve size hızlı bir yerleşim bulabiliriz.

FIRSATLAR: Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olarak - İspanyolca'yı akıcılığınızı ve anlayışınızı geliştirmek, profesyonel kariyerinize gerçekten fayda sağlayabilir. Paha biçilmez bir deneyim kazanın, İspanyolca dil becerilerinizi geliştirin ve Akdeniz'de yaşayın. İspanya'nın Madrid ve Barselona'dan sonra üçüncü büyük şehri olan Valencia, kabaca İspanyol Akdeniz kıyı şeridinin orta noktasında yer almaktadır. Harika bir hava sunmak için ideal bir konuma sahiptir ve harika bir bisiklet şeridi ağına sahiptir ve bu da işe gidiş gelişleri daha ekonomik hale getirir. Güzel kumsallar, tarihi bir eski şehir ve ilginç kültürel etkinlikler, burada staj yapmanın keyfini çıkarmak için sebeplerden sadece birkaçı. Gerçek dünyadaki becerileri öğrenerek ve yabancı dil yeterliliği kazanarak kalabalığın arasından sıyrılacağınızdan bahsetmiyorum bile.

ARANAN KOŞULLAR:

 • 18 Yaş ve üzeri
 •  Asgari İspanyolca Seviyesi: İlköğretim (A1)